TABLICA

TWOJE ŻYCIE TO TWOJE MYŚLI – MĄDRZE JE WYBIERAJ, A SPEŁNISZ SWOJE MARZENIA…

To jak wygląda Twoje życie zależne jest od Twoich myśli.

Kiedy mówisz, że się spodziewałeś, że będzie dobrze, to Twoja intuicja podpowiedziała Tobie, jak masz w odpowiedni sposób wykreować sytuację, w której będzie dobrze.

Kiedy czegoś pragniesz z całego serca, to wszechświat pomaga Tobie w spełnieniu Twoich marzeń.

Jeżeli uzależniasz swoje szczęście od Twoich myśli, nie możesz być szczęśliwy. Starasz się, testujesz, licząc na to, że przyniesie Ci to szczęście. A to karmi jedynie Twojego EGO.

W większości przypadków, jeżeli coś robimy, to myślimy o tym chwilę wcześniej, a zatem tworzymy zamiar, który się manifestuje w Naszym życiu.

W pewnym momencie wiara jest zastępowana wiedzą. Jeżeli wiesz, że ludzie uwielbiają spędzać czas w Twoim towarzystwie, to już wiesz. Nie potrzebujesz na to żadnych dalszych potwierdzeń, ani tym bardziej aprobaty.

Niestety ludzie mają w zwyczaju marnować swoją energię na ludzi, którzy ich osłabiają. Nie wiedzą kim są, dlaczego żyją, nie potrafią odnaleźć właściwej drogi.

Drogę odnajduje się w ciszy. Kiedy zamiast udawać odpowiedzialnego i dojrzałego, kiedy przestajemy zakładać maski, a zaczynamy wreszcie być sobą. Niewielu ludzi decyduje się na ten krok ze względu na obawę przed tym, że stracą znajomych, rodzinę, pieniądze, pracę… Kiedy jedno się kończy, inne się zaczyna.

Kiedy wreszcie jesteśmy sobą i widzimy ludzi takich, jacy są naprawdę przestajemy zwracać uwagę na to W CO BYŚMY CHCIELI WIERZYĆ. Zaczynamy postrzegać ludzi w sposób prawdziwy. Przestajemy się łudzić i czujemy sercem, intuicja zaś Nam podpowiada, kto jest dla Nas właściwy.

W momencie w którym przestajemy wierzyć w iluzje Naszego umysłu, zaczynamy obserwować zmiany w Naszym otoczeniu. Pewni ludzie znikają, a w ich miejsce przychodzą nowi, którzy bardziej Nam służą. Ma to związek z tym, że Nasze mózgi wydzielają pewne hormony i kiedy czujemy, że ludzie, z którymi spędzamy czas, Nas akceptują i cenią, to czujemy, że nadajemy na tych samych falach z Nimi.

Tak samo jest w przypadku obopólnego głębokiego zakochania. Kiedy widzimy kogoś z kim czujemy się dobrze, to wytwarzają się hormony, przez co czujemy olbrzymią obopólną chemię. Intuicja Nam podpowiada, że to jest to czego pragniemy i chcemy.

Umiejętność kreacji rzeczywistości opiera się o WIEDZĘ, nie o wiarę. A drogą do zrozumienia świata jest zrozumienie siebie…

Dodaj komentarz