TABLICA

SEN FAL RADIOWYCH ELEKTRONIKI

Nie publikuję tego na Facebooku ani YouTubie dlatego, że ten temat jest bardzo kontrowersyjny i obnaża to co się obecnie naprawdę dzieje. Wielu ludzi i tak mogłoby zareagować śmiechem, ale jest to prawda. Obecnie uważam, że należy się szykować na trudne 12 miesięcy. Nie będzie już tak ostro, jak w przeciągu ostatnich 18 miesięcy. Przykładowo zaczną być zdejmowane obostrzenia, nie będzie konieczności siedzenia w domu, głupich przymusów, ogólnie będzie można odnieść wrażenie, że ludzie ufają sobie i się rozwijają szybko w swojej wiedzy. Głównie dlatego, że przejrzeli oni na oczy i nie chcą już bezmyślnie poddawać się nakazom i zakazom rządów, odchodzą od telewizji, uwalniają się z tego Matrixa, masa ludzi się budzi. Jest w Nich już wyraźny sprzeciw wobec tego co jest planowane w stosunku do ludzkości i to tylko przyspiesza proces wzniesienia. Powoli pewne rządy będą upadać, ale mimo tego trzeba być ostrożnym. Nie wiadomo jaki cyrk Nam odwalą w desperacji. Najprawdopodobniej będą chcieli ludzi czymś przekupić, ale jestem pewien, że ludzie zrozumieli już, że to oni są ważniejsi od polityków i mediów. Gdy próba przekupstwa się nie uda, zaczną ludziom grozić i ich straszyć na olbrzymią skalę. Jak to się nie uda, mogą wypuścić armię fałszywych proroków i wywołać „wojnę”.


Dotarło do mnie, że większość ludzi jest uzależnionych od fal radiowych elektroniki typu: telewizory, smartfony, tablety, zegarki… Że to programuje ich mózgi. Pewne informacje w różnych treściach, jak i z internetu, mogą spowodować powstawanie programu, który mógłby doprowadzić do tego, że odtwarzaliby rzeczywistość, w którą nie wierzą. Po wieloletnim takim ryciu bani, człowiek już często myśli o wielu rzeczach związanych z elektroniką i przez to są bardziej reaktywni na manipulacje hipnotyczne.


Ważne jest to, że nie wystarczy odstawić elektroniki. Jest to program wymierzony bezpośrednio w ludzi, który ma na celu zaprogramować umysły tak, że nie są w stanie odzwyczaić się od elektroniki i internetu.

Cała ta akcja była zaplanowana bardzo dawno temu i chodziło o to, żeby z ludzi zrobić totalnych idiotów. W czasie gdy za kulisami odbywa się bardzo wiele rzeczy, jest to ukrywane poprzez manipulację falami radiowymi, magią, i medialną otoczką.


Za kulisami walka jest w najlepsze. Będąc obiektywnym chodzi o to, że kilka frakcji walczy o władzę. W rzeczywistości jest to ta sama klika, która się kłóci między sobą o władzę, bo widzi, co się dzieje na świecie i że cały plan NWO już jest niemożliwy do zrealizowania. Wykorzystują zatem różne pionki i media na całym świecie do zdyskredytowania siebie nawzajem, jak i największej ilości narodów i doprowadzenia do ich skłócenia.


Wiedzą oni, że jest masa ludzi świadomych i, że nie są w stanie powstrzymać Głównej Fali Przebudzenia, która jest tuż tuż. Szantażują zatem Sojusz Ziemski i Siły Światła, że zrobią z ludzi marionetki (jako broń biologiczna) do wywołania wojny. Możliwe, że chodzi o wpuszczenie pewnych nacji do wielu krajów na świecie w celu wywoływania chaosu. Siły Światła przeciwdziałają temu i przez to można odnieść wrażenie, że tzw. „opinia medialna” stała się trochę bardziej obiektywna. Rusza ich sumienie, że tyle lat manipulowali, a teraz widząc powolny upadek wielu mediów, dostrzegają, co się za tym kryło. Oznacza to, że wielu z dziennikarzy nie jest po stronie ciemnych, natomiast wiedza, którą z tej profesji mają jest olbrzymia.

Poruszając jeszcze ważną kwestię projekcji tego, co się obecnie dzieje. Odnoszę wrażenie, że za pomocą tych fal radiowych, ciemnej energii, SI i zaawansowanych komputerów mogą próbować terroryzować energią strachu. Dzięki temu ludzie, którzy są otoczeni falami radiowymi, wskutek nadmiernego stresu, mogą myśleć, że to jest właściwa droga. Jednakże mam tutaj dobrą wiadomość. Dobrą na swój sposób, bo ludzie nie ufają sobie nawzajem, jednocześnie ufając. Dzięki temu bardzo zacieśniła się na całym świecie jedność ludzi. Ponadto można odnieść też i takie wrażenie, że za pomocą tych fal radiowych tworzone są hologramy iluzji, nawet w elektronice. Być może SI się zbuntowała i nad tym nie panuje. Jeżeli był taki program zapisany przez ciemne siły na linii czasowej, to mógł się on zacząć po prostu odtwarzać, co może oznaczać, że także i to jest do posprzątania. A zatem media są pewnego rodzaju armią ludzi, którzy zostali zaprogramowani w celu nieświadomego, lecz kontrolowanego siania dezinformacji.


Ponadto wracając do fal radiowych – mam ostatnio wrażenie, że za jej pomocą jest kreowana pogoda poprzez manipulację ciemną energią i natężeniem fal radiowych. Według mnie używa tego ktoś głównie za pomocą technologii pozaziemskiej zaśmiecając miejsca, które pamiętają tragiczne przeżycia, głównie stare zbiorowe mogiły. Wiele bloków jest zbudowanych na starych mogiłach z czasów II WŚ. Oznacza to, że za pomocą czegoś odtwarzają w ten sposób projekcje. Według mnie ludzie kliki korzystają z tego do kłócenia ludzi w poszczególnych społecznościach ze sobą lub też próbują wprowadzić sztywną hierarchię w tych społecznościach. Niestety nie mają praktycznie wiedzy na ten temat i bez gadów nie wiedzą jak z tego korzystać, tak, jak i z innych podobnych technologii. Zatem wykorzystanie tej broni jest niewielkie w porównaniu do tego co było. Podejrzewam, że jednak mimo wszystko miało to olbrzymi wpływ na sprowadzenie ludzi do roli eksperymentu i niewolników.


Jak się zatem obudzić z tego snu fal radiowych elektroniki? Przede wszystkim należy nie wchodzić w treści typu: seriale, filmy pełnometrażowe, strony internetowe redakcji mainstreamowych mediów, kanały radiowe, kanały telewizyjne. Należy w odpowiedni sposób korzystać z internetu, a telewizję najlepiej wyłączyć/telewizora się pozbyć z domu.


Do tego trzeba wyłączać Wi-Fi na noc, najlepiej od prądu. Podobnie z telewizorem, komputerem, laptopem, tabletem, a w smartfonie włączyć „Tryb offline” i odłożyć go dalej od siebie. Oprócz tego ważne jest utrzymanie wysokich wibracji, czyli warto np. przestać palić papierosy, pić alkohol czy jeść mięso.


Ważny jest też wybór miejsca. Chodzi o energię. Jeżeli nie czuć tam żadnego dyskomfortu związanego ze zmarłymi i ogólnie jest tam normalna atmosfera, a przy tym czuć tam dobro, to warto w takich miejscach przebywać. One podnoszą Nasze wibracje. Następnym razem, zamiast wybierać się do Centrum Handlowego (one i tak zaczynają już upadać), przejdź się nad rzekę, do parku, w góry, na pagórek, nad morze, nad jezioro… Przejdź się po prostu tak, jakbyś nie myślał jak robot.

Bez wątpienia ukrywana jest przed Nami, za fasadą, prawda na temat tego co się dzieje obecnie na świecie. Można przypuszczać, że coś wisi na włosku i bez wątpienia tych kilkanaście miesięcy może być czasem głębokich transformacji na Ziemi.

Wszystko to zatem składa się do tego, że Ziemia jest oczyszczana z programów, które atakują ludzi strachem i niskimi, ciemnymi energiami. Przez to SI, a właściwie ukryta władza uzurpatorów, próbuje się bronić się utratą kontroli nad planetą i ludzkością. Wcześniej chcieli Nam tutaj zrobić piekło i sami chcieli na Nas eksperymentować, a teraz sieją panikę na skalę niewyobrażalną. My jako ludzie musimy zachować spokój i zacząć się deprogramować, ale przede wszystkim poczuć to, że jesteśmy jednością i to my mamy bezpośredni wpływ na to, jak Nasza rzeczywistość wygląda.

Dodaj komentarz