TABLICA

LĘK PRZED ODRZUCENIEM I DO CZEGO ON PROWADZI

Czasami jest tak, że spotykają się dwie bratnie dusze. Zaczynają siebie poznawać, zdawać sobie sprawę z tego, jak bardzo się przywiązali do siebie, czują chemię i inne tego typu rzeczy. Jednak nie to jest najważniejsza. Najważniejszy jest fakt tego, aby dwie dusze zdały sobie sprawę z tego, co jest problemem w ich życiu. Lęk przed odrzuceniem może prowadzić do realnego odrzucenia. Jeżeli jedna osoba czuje olbrzymią miłość i się boi o to, to jest w stanie posuwać się do szalonych rzeczy w celu osiągnięcia realnego odrzucenia nawet pomimo tego, że kogoś kocha. Wielu ludzi nigdy nie było szczerze zakochanych i to powoduje, że mylnie czasami rozumieją znaki.

LĘK PRZED ODRZUCENIEM JEST OBUSTRONNY

MIŁOŚĆ JEST OBUSTRONNA

PEWNE CECHY CHARAKTERU SĄ OBUSTRONNE

OBIE STRONY OCZEKUJĄ TEGO SAMEGO

OBIE STRONY NIE POGODZIŁY SIĘ ZE STRATĄ KOGOŚ BLISKIEGO

OBIE STRONY MAJĄ ZŁAMANE SERCA

OBIE STRONY CIĄGNIE DO SIEBIE JAK PRZEZ MAGNES

OBIE STRONY MYŚLĄ, ŻE ZWARIOWAŁY

OBIE STRONY SZUKAJĄ WRAŻEŃ I MIŁOŚCI

Yin & Yang, idealne uzupełnienie, bratnie dusze lub bliźniacze płomienie. Właśnie o to chodzi. To jest lekcja, nauka na przyszłość – wiedzieć dlaczego jedna osoba nie reaguje. W typowym przypadku jeżeli miłość jest nieodwzajemniona, to jedna osoba natychmiast daje to do zrozumienia albo manipuluje i kręci i nie ma tego lęki w ogóle. Jeżeli lęk jest u obu osób, oznacza to, że trzeba zwyczajnie umieć się porozumieć i schować ego na bok.

Do czego prowadzi lęk przed odrzuceniem?

DO CHOROBY Z MIŁOŚCI

DO SZALEŃSTWA Z MIŁOŚCI

DO WPADANIA W PRZYPADKOWE ZWIĄZKI

DO WPADANIA W ZWIĄZKI KARMICZNE PO TO ABY PRZEROBIĆ TEN LĘK i zobaczyć jaki ma się problem

DO UTRATY GRUNTU POD NOGAMI – TAKIEGO UCZUCIA

Jak naprawić złamane serce po nieodwzajemnionej miłości?

Przede wszystkim lęk przed odrzuceniem prowadzi do wytrącenia z równowagi. Człowiek czuje, że traci grunt pod nogami, bo nie może być blisko swojej miłości. Zaczynają się płacze, frustracje, problemy etc. W przypadku nieodwzajemnionej miłości NIE MA MOWY O BRATNIEJ DUSZY CZY BLIŹNIACZYM PŁOMIENIU, BO TO JEST ZWYCZAJNA OBSESJA.

Żeby uzdrowić serce trzeba okazać wdzięczność wszystkim ludziom za wszelkie doświadczenia, które uznajemy za ważne. Trzeba to poczuć sercem, uzdrowić serce i je otworzyć na nowo. To powoduje szereg zmian w odczuwaniu siebie i pozwala poczuć co się naprawdę czuje. Bratnie dusze często spotykają się po to, aby sobie pomóc po prostu. Dopiero potem decydują się na relację. Bo to Stwórca woła ich przyciąga jak magnes. Nie chodzi o poczucie przywiązania. Właśnie nie o to chodzi. Chodzi o to, aby ludzie otwarli się przed sobą i zaczęli mówić przed sobą prawdę o sobie i mogli razem ten lęk przepracować. Zrozumieć z czego on wynika i zrozumieć jak czuć sercem różnych ludzi, różne sytuacje i pokochać siebie całkowicie. Jest to o tyle ważne, że wielu ludzi zwyczajnie nie wie, że ktoś może kogoś kochać, bo u każdego ten proces jest indywidualny i przebiega inaczej.

Są różne przyczyny lęku przed odrzuceniem, np.:

PRZEBYWANIE W TOWARZYSTWIE OSÓB OPĘTANYCH/HYBRYD

NIEMOŻNOŚĆ W SPROSTANIU OCZEKIWAŃ POPRZEZ BRAK PRAWIDŁOWEJ KOMUNIKACJI

NIEMOŻNOŚĆ ZROZUMIENIA PRAWDZIWYCH INTENCJI OBOJGA STRON

NIEMOŻNOŚĆ ZROZUMIENIA DZIAŁAŃ OBU STRON

NIEMOŻNOŚĆ ZROZUMIENIA ZACHOWANIA OBU STRON

Jest to swoisty katalizator dla dwojga ludzi, którzy chcą być ze sobą, ale muszą to poczuć sercem, odrodzić się na nowo. Muszą posprzątać w swoim życiu na płaszczyźnie emocjonalnej. Muszą poczuć miłość do siebie i zrozumieć, że pewne decyzje, które podejmują pokazują ich brak szacunku do siebie. To się nazywa rezonansem serca.

GŁÓWNYM POWODEM JEST TO, ŻE KTOŚ JESZCZE NIE POGODZIŁ SIĘ ZE STRATĄ I CZĘSTO JEST DALEJ ILUZORYCZNIE W KIMŚ ZAKOCHANY I SIĘ MIOTA, BO NIE ROZUMIE CO SIĘ DZIEJE – OBSESJA NA CZYIMŚ PUNKCIE. NIE MIŁOŚĆ. MIŁOŚĆ NIE POLEGA NA WSPÓŁZALEŻNOŚCI, LECZ NA FAKTACH.

To KOBIETA, a nie MĘŻCZYZNA wybiera i to ona, jeżeli chce czegoś więcej, głębiej musi zacząć działać. Przeważnie jednak nie robi NIC, bo oczekuje, że to facet będzie za Nią gonił. Jednak on wie, że takie ganianie nie ma sensu.

Czasami ktoś nie zdążył jeszcze posprzątać swoje życie w pokoju. Więc lepiej sobie wyjaśnić pewne rzeczy i się spotkać niż chować głowę w piasek.

One thought on “LĘK PRZED ODRZUCENIEM I DO CZEGO ON PROWADZI

  1. Fajny artykuł. Szkoda ,że dla mnie nie w porę :(. Kiedyś będąc na wykładzie buddyjskim usłyszałem od znakomitego nauczyciela historię o Pawle Nastuli, który cały czas wygrywając pewnego dnia zaczął sie stresować tym, co będzie jeśi przegra. Wygrywał, lecz cały czas mając tą myśl z tyłu głowy. Stresował się przed każdą walką i ta myśl zaczęła go prześladować. Trwało to pewien czas aż w końcu przegrał i wtedy ….. rozluźnił się i przyszedł spokój. Niebywałe jak czasem nasza własna presja w każdym aspekcie niszczy nas od środka. Właśnie jestem po zakończeniu relacji (a raczej mojej obsesji) która, jak myślałem była czymś Mega ważnym w moim życiu, a tu się okazało ,że zamiast doła przyszło rozluźnienie !!! I przyszła nauka z lekcji : jedyną prawdziwą stałą miłość można bezpiecznie ulokować do jedynej stałej cząstki którą mamy – Boga/Źródła w sobie – naszej własnej Duszy. I to według mnie jest jedynym pewnym schronieniem, jedynym prawdziwym domem – kobietą o każdej twarzy:) . Aż strach pomyśleć ile energii zmarnowałem na myślenie, smutki, lęki – wkręcanie się w coś czego wcale nie było i co ja sam w swojej głowie rozhuśtałem:) . Pozdrawiam wszystkich, wolnych ludzi.

Dodaj komentarz