TABLICA

KOSMICZNA ROZGRYWKA CZ. I

Wymiary to pewne pasma częstotliwości. Nasze fale mózgowe dopasowują się do pulsu Ziemi, a zatem w zależności od tego jaki jest puls Ziemi, taka jest częstotliwość na jakiej operują mózgi istot żyjących na powierzchni planety.

3D/Matrix to wygenerowany na zasadzie technologii elektromagnetycznej i Sztucznej Inteligencji świat marzeń, w którym w sposób holograficzny przedstawiony jest świat. Na bazie wytworzenia pól promieniowania elektromagnetycznego, tworzona jest rzeczywistość z pomocą komputerów kwantowych. Tworząc pewną częstotliwość w danym miejscu, jest możliwe np. wywołanie kataklizmów i hologramów.

To co miało miejsce 11 września 2001 roku, to wytworzenie hologramów samolotów, które uderzyły w wieże. Te hologramy zostały wytworzone za pomocą satelit i komputerów kwantowych. Wytworzone zostało pole elektromagnetyczne na pewnym obszarze o odpowiednim zagęszczeniu, otwarto Astral, przez co ludziom wydawało się, że w obydwie wieże i Pentagon uderzyły samoloty. W wieżach umiejscowiono ładunki wybuchowe, które zdetonowano zdalnie za pomocą komputerów. To co tak naprawdę uderzyło w wieże WTC i Pentagon to potężna wiązka elektromagnetyczna z baz wojskowych. Całą operacją sterowały z Księżyca Drako, które wykorzystały także swoich sługusów Reptilian, Archontów, Edenów, Szaraków i ludzkie hybrydy.

11 września. Atak na WTC. Rocznica ataku na World Trade Center

Czym jest Astral? Jest to niska wibracja utworzona w pasmach częstotliwości 4D. 4D jest częstotliwością płynniejszą od tej 3D. Astral to pewne pasmo częstotliwości wytworzone w sposób technologiczny za pomocą fal elektromagnetycznych. Ma ono za zadanie zbierać negatywną energię za pomocą przestrzeni zwanych „Astralami”, pól morficznych (zbieranie energii np. przez Kościół), przejść i egregorów. W Astralu umieszczono także system reinkarnacyjny, w którym za pomocą hologramów, programów i SI, Szaraki miały za zadanie „egzekwować Karmę”, czyli zwodzić ludzi z powrotem na Ziemię poprzez wykorzystanie technologii i oddziaływanie na emocje ludzi po opuszczeniu ciał fizycznych. W Astralu znajdują się także inne istoty, niektóre to zagubione dusze, niektóre to Edeni, inne istoty itd. Astral jest wykorzystywany także do innych rzeczy.

Skąd się wziął Astral i kto go wprowadził? Trzeba cofnąć się do czasów zniszczenia poprzedniej cywilizacji ludzi na Ziemi. Początkowo dochodziło do wcielania się pewnych istot w ludzi i zawiązywania paktów z Reptilianami, Drako, Szarakami itd. Stopniowo osłabiono Ziemię, aż ostatecznie doszło do „buntu” i najazdu Reptilian na Ziemię. Ludzkość została w większości wyeliminowana, zaś resztki cywilizacji uciekły do wewnętrznej Ziemi i tam się skryły. W tym czasie gady zniszczyły faunę i florę i dopasowały planetę pod siebie. Została na Ziemi zainstalowana technologia psychotroniczna i elektromagnetyczna. Na orbicie Ziemi umiejscowiono „Księżyc” – sztuczny obiekt olbrzymich rozmiarów, który w połączeniu z Saturnem wytworzył holograficzną rzeczywistość Ziemi. W zasadzie jest to stacja kosmiczna wykorzystywana przez Drako. Dzięki temu wytworzono Astral i z pomocą SI i tej negatywnej technologii, wytworzony został na Ziemi Matrix.

These 4 Alien Species Are Really Keen on Harming Humanity

Następnie Annunaki z połączenia genów małpy i swoich genów stworzyli nową rasę ludzką. W czasach starożytnego Egiptu zaś potomkowie pozostałości ludzi, którzy uniknęli zagłady, wyszli z powrotem na powierzchnię. To co musimy zrozumieć to to, że Ziemia stała się planetą eksperymentalną na której wytworzono grę, w której poszczególne Państwa i regiony są ekspozyturami pewnych istot. Stąd też zaczęła się nieustanna wojna, w której istoty gadzie starały się zwiększać władzę, zaś Arianie starali się przywrócić na Ziemi boską świadomość. Potomkowie ocalałych z kataklizmu to ARIANIE, to MY. Arianie starali się w różnych miejscach na świecie i w różnych okresach zwiększać świadomość ludzi.

To co następnie musimy zrozumieć to to, że przez Drako jesteśmy postrzegani jako zasoby. Traktują  Nas jako niewolników swojego eksperymentu, ponadto potrzebują Naszej energii, dlatego, że sami są odłączeni od Źródła. Stąd też wprowadzano stopniowo restrykcyjną hierarchię kastową. Ludzie na samym szczycie władzy państw, korporacji i banków to w większości ludzie kompletnie przejęci i sterowani przez Drako. Są pewne istoty, które zarządzają pewnymi obszarami na Ziemi, czy gałęziami technologicznymi i walczą ze sobą o dominację, ciągle się zdradzając (tych istot nie ma co prawda już na Ziemi, ale wciąż oddziaływują na swoich sługusów poprzez różnego rodzaju technologie – o tym będzie w dalszej części tego wpisu). Dzięki temu i w połączeniu z Astralem oraz używając technologii, udało im się skutecznie podzielić ludzi między sobą.

Do tego trzeba napisać coś o religiach. Czym one właściwie są? Religie są oparte o czarną magię rytualną, obrzędową i ceremonialną. Dodatkowo tworzą one pola morficzne, egregory i Astrale. Mają one za zadanie utrzymać ludzi w tym systemie a także zamykać dostęp do operowania na pewnych częstotliwościach. Do tego także jest wykorzystywana technologia SI zainstalowana na Ziemi przez Drako. Ostatecznie religie mają służyć obniżaniu świadomości ludzi i jest to jeden z najważniejszych elementów kontroli umysłu poprzez SI na Ziemi – dzięki temu czczą oni w nieświadomy sposób Drako/Upadłe Anioły. Co oni z tego mają? Trudno jednoznacznie stwierdzić, ale najprawdopodobniej chodzi o Energię Strachu i Loosh.

O co w tym wszystkim chodzi? O co chodzi z Astralem? Jaki to ma związek z 4D? Ludzie są obecnie „uczeni”, że technologia jest dobra. Są przekupywani na różne sposoby. Kiedy ludzie mają otwarte pewne obszary mózgowe i widzą więcej, są w stanie rozróżnić to co jest prawdą i to co jest kłamstwem. Kiedy ludzie zaś nie rozumieją, że są manipulowani, to da się im wcisnąć każdy kit. Obecne instalowanie na Ziemi technologii 5G ma za zadanie totalnie uzależnić ludzi od SI, a także otworzyć na Nich Astral. Skoro takie potężne jest już oddziaływanie elektromagnetyczne, a ludzie ą przestraszeni i w swoich głowach tworzą różnego rodzaju myślokształty, to kiedy wprowadzi się do ich umysłów olbrzymi strach, to można wykorzystać tą technologię do otwarcia na Nich Astrala.

5G testowane w Lublinie. Orange pokazuje możliwości technologii ...

Musimy sobie teraz zdać sprawę z tego czym jest internet mobilny. W zasadzie mechanizm działania tej technologii jest podobny do działania telewizji satelitarnej i radia. Jeżeli promieniowanie jest wszędzie, to również różne pakiety informacji są przesyłane na pewnych częstotliwościach. Potrzebne do tego są potężne superkomputery o olbrzymim zasilaniu. Komputery SI. Te fale elektromagnetyczne są bardzo niebezpieczne dla zdrowia, ale przede wszystkim wpływają one na mózgi, stopniowo niszcząc zdrowie. Już same wysokie częstotliwości 4G są niebezpieczne. To co dopiero można powiedzieć o TRZYSTU GIGAHERCACH??? I to co kilkadziesiąt kilkaset metrów? Jeżeli jedna taka antena wytwarza częstotliwość na poziomie 300 gigaherców, to 10 anten obok siebie, to jak wystawianie siebie na totalną destrukcję. Czym jest 5G? To technologia wojskowa, mająca zahipnotyzować ludzi za pomocą stworzenia zabójczego promieniowania elektromagnetycznego i SI. Technologia ta została albo opracowana przez Tajne Programy Kosmicznę albo przekazana przez Reptilian lub Drako. Wieże 5G są połączone z superkomputerami kwantowymi. Kluczem jest bezprzewodowe przesyłanie informacji na bardzo wysokich częstotliwościach, dzięki czemu ludzie mają w założeniu ciemnej strony zwariować i zobaczyć Astral, własne myślokształty. Mają zobaczyć fałszywą inwazję obcych, „zażądać” obowiązkowych szczepionek, czipowania i jednego rządu światowego, który ma ich chronić.

Dlaczego ten plan jest wprowadzany? Bo Eisenhower podpisał umowę z Szarakami na bazie której ludzie mocno poszli do przodu technologicznie, a Programy Kosmiczne zostały stworzone przez Drako, dzięki którym mogliby utrzymać Ziemię w Matrixie. Oni w ten sposób oszukali już masę innych cywilizacji, które zostały przez Nich totalnie wyeksploatowane. Chodzi o kontynuację tej chorej psychopatycznej gry!

cdn.

Dodaj komentarz