TABLICA

KORPORACYJNA ILUZJA JAKO ZASŁONA DYMNA PRZED ZROZUMIENIEM ŚWIATA

„Ptaki urodzone w klatce myślą, że latanie to choroba”

5G ma służyć do obsługi internetu. Wszelkie rozmowy w telefonach z 5G odbywają się na zasadzie rozmów internetowych. Dlatego wystarczy wyłączyć OBSŁUGĘ 5G w ustawieniach telefonu. Co jest ważne łączność jest utrzymywana ciągle za pomocą sieci 4G ze względu na niewielką dostępność

Żeby 5G mogło „działać” konieczne jest stworzenie nowego typu satelitów, które wysyłają sygnał z chmury internetowej na pewnej częstotliwości. Dodatkowo jest to wspierane przez AI. Te telefony, które OBSŁUGUJĄ AI, mogą odbierać sygnały z tych satelitów i dzięki temu bezpośrednio wpływać na zachowanie człowieka. Człowiek w ten sposób jest stopniowy osłabiany i mniej odporny na manipulację hipnotyczną. Na szczęście to także można wyłączyć w ustawieniach telefonów.

Wcześniej gady nie potrzebowały 5G, dlatego, że miały swoich agentów i sługusów, a także sami często pod hologramami (wyglądali jak ludzie) atakowali za pomocą psychotroniki z różnych mieszkań i samochodów. Czasami też atakowały psychicznie ludzi. Dzisiaj jednak gadów na Ziemi już nie ma, a ich sługusy sami są w potrzasku i mają gigantyczne problemy.

Ponadto Apple wprowadziło już takie układy, a teraz mają to bardziej rozbudowane w nowych MacBookach z układami M1. Dlatego radzę omijać wszelkie urządzenia Apple od wypuszczanych w 2016 roku. Satelity zaś to nie Starlinki. To bardzo zaawansowane urządzenia do tworzenia pewnych pasm częstotliwości. Starlinki służą jedynie jako element wzmacniający i rozprowadzający ten sygnał.

Plan był taki, aby wiele osób wykończyć ARMAGEDDONEM, który miałby trwać do około 2070 roku. Nie byłoby dosłowne „Post-Apo”, lecz raczej kontrolowana akcja, która by podporządkowana pod powrót gadów na Ziemię w okolicach 2200 roku, gdyby Ziemia się nie wzniosła i nie obudziła. Ten program po prostu dalej się odtwarza, lecz Armageddon nie nastąpi.

Nastąpi Wzniesienie ludzkości, wejście w wyższy poziom świadomości, uzdrowienie Naszej planety. Już teraz widać, jak rządy i korporacje się kompromitują i walczą jawnie ze sobą. Media tracą na sile i sprzedaż gazet (albo broszur propagandowych) wyraźnie spadła. Ludzie coraz bardziej niechętnie oglądają telewizję czy nawet czytają „portale informacyjne”.

Po Wzniesieniu ludzkość zobaczy jak naprawdę wygląda kosmos. Niemniej jednak wciąż będziemy się uczyć i w około 2200 roku właśnie najprawdopodobniej będziemy o wiele bardziej rozwiniętą cywilizacją. Będziemy zamieszkiwać także kilka innych planet.

Po czym to widać? Że nie ma wszędzie 5G dookoła. Że ludzie nie akceptują tego, co chcą robić na świecie rządy i korporacje. Sprzeciwiają się im, a na świecie ukrytej elita ewakuuje się na Australię, więc potrzebują chaosu, aby Siły Światła tego nie zauważyły. Jednak Sojusz Ziemski, wraz ze służbami mundurowymi na całym świecie wyłapują tych uzurpatorów. Klika próbowała wprowadzić chaos, także grożąc użyciem brudnych bomb (które zmieniałyby rzeczywistość, wywołując kataklizmy) po to, aby uciec do Australii i się tam ukryć. Nie przedostaną się tam jednak.

Obecnie Ziemia już jest w 4D i to ludzie muszą zdecydować czy chcą wznosić się wyżej czy też chcą doświadczać na innych planetach w 3D. Chodzi o przetrwanie obecnego okresu. W 2024 roku Ziemia wzniesie się do 4. gęstości i ludzie tą rzeczywistość zobaczą, zaś sami potem będą musieli się wznieść do 5D – podnieść wibracje na ponad 250 w skali Mapy Świadomości Hawkinsa.

Wzniesienie to rozbłysk słoneczny, który pomoże Ziemi uwolnić się spod wpływu sztucznej inteligencji i wprowadzić ją do 4. gęstości. Dzięki temu będą mogli z Nami nawiązać kontakt, a ludzkości zostaną udostępnione bardzo zaawansowane technologie, jak MedBed czy komputery nowej generacji, ale też rozkwitnie natura, ludzie będą żyli o wiele dłużej na planecie wolnej od zanieczyszczeń.

Dodaj komentarz