TABLICA

FAŁSZYWA MATRYCA WZNIESIENIA

Przetłumaczone za pomocą Tłumacza Google STĄD [link]

Są na pewno błędy w tym tłumaczeniu, ale nie mam czasu na proofreading/korektę. Oglądałem na Gaia.com „Kosmiczne Ujawnienie” Sezon 7 Odcinek 5, w którym Randy Cramer opowiada o handlu z innymi cywilizacjami. Nie pasuje mi coś w tym. Nie mogę tego tematu zostawić samego sobie, więc wniosek z tego jest taki, że Ci superżołnierze są wykorzystywani do walki itd, zaś reszta to albo zmyślone histroryjki, albo kontrola umysłu zastosowana przez Drako/Reptilian za pomocą wszczepienia do umysłu fałszywych wspomnień. Piszę o tym dlatego, że wiem, że to co wiemy, to prawie nic. Zaś wspomnę w swoich wykładach jak jest naprawdę i o co w tym chodzi. Niemniej jednak ten wpis wiele wyjaśnia.

Matryca Fałszywego Wniebowstąpienia to nieorganiczna obca technologia NAA, która została zainstalowana na Planie Astralnym (4D) i jest głównie kontrolowana w wyższym wymiarze pola dźwiękowego na liniach czasu 5D. Jest to prąd fałszywego białego światła (inaczej światło fałszywej świadomości Chrystusa używane przez oszusta), które pochodzi z niższych wymiarów Matriksu Duszy i jest nim manipulowane. To fałszywe białe światło tworzy skomplikowaną sieć z wieloma obcymi implantami i bio-neurologiczną technologią Kontroli Umysłu, która jest wywierana na ludzkie ciało i umysł Duszy (poprzez użycie manipulacji falami o niższej częstotliwości) człowieka. Dzięki tej większej sieci na płaszczyźnie astralnej możliwe jest użycie wstawek holograficznych i zainstalowanie programów (takich jak Horseman Pulsing of the Armageddon Software), które ludzie Kontroli Umysłu generują i promują systemy wierzeń dla strachu, religii i tyranii. Jest to część tłumienia ludzkości przez Świadomość w tym cyklu Wzniesienia, która wymusza reinkarnację w niższych królestwach pól czasu na Ziemi, co z perspektywy Strażnika jest rodzajem „recyklingu duszy” w celu stworzenia „robotnic”, które są podporządkowane Archonci na planecie i poza nią. Jest to pożądane przez Archonów, NAA ze względu na źródło energii, które można wygenerować, a następnie zebrać zarówno z ciała planetarnego, jak i ludzkiego źródła energii elektromagnetycznej.

Fałszywe białe światło

To fałszywe białe światło przerywa pionowe połączenie do wyższych królestw duchowych i dostęp do ciał duchowych, blokuje dostęp do organicznej Świadomości Christosa w wyższych wymiarach matrycy Awatara. Fałszywe białe światło jest strukturą, która naśladuje i kpi ze świadomości Chrystusa i jest w dużym stopniu manipulowane przez technologię kontroli umysłu NAA i ich Archontic Deception Behavior. Istota ludzka, która nie usunęła Implantów Obcych ze swojego Matriksu Duszy, będzie miała nieorganiczne połączenie pępowinowe z płaszczyzną astralną. Ten nieorganiczny pępek, który jest połączony z tym fałszywym białym światłem i jego eteryczną siecią, nazywa się fałszywym pępkiem lub fałszywym pępkiem. Jego celem jest odłączenie ciała duchowego / duszy istoty ludzkiej podczas procesu śmierci, tak aby istota została skierowana z powrotem przez tunel białego światła, który zabierze ją z powrotem na płaszczyznę astralną w celu „recyklingu”. Kiedy istota znajdzie się na Planie Astralnym, jedynym miejscem, w którym może się reinkarnować, jest powrót do osi czasu 3D na Ziemi, która jest wymiarem najniższej gęstości na tej planecie i najbardziej odejściem w ewolucji duchowej. To wymuszony recykling definiuje pojęcie Ziemi jako Więziennej Planety.

Wniebowstąpienie 5D to FAM

Płaszczyzna astralna planety Ziemia ma fałszywą taśmę białego światła, zwaną fałszywym pępkiem matrycy fałszywego wniebowstąpienia (syntetyczne lub martwe białe światło na płaszczyźnie astralnej), która dla większości z nas przechodzących wcielenie matrycy Duszy osiągnie punkt w naszym Etapy Wniebowstąpienia, które musimy zresetować i rozszerzyć nasz pępek i splot słoneczny, aby uosabiać naszą organiczną częstotliwość, nasz Matriks Duszy i wieczne Ciała Światła Monady.

Po otwarciu bram przejściowych Łuku Matki, systemy fałszywej osi czasu zaczynają się zapadać i nie są w stanie kontynuować zasilania obiegowego systemów odwróconej polaryzacji lub innych destrukcyjnych obwodów energii. Bez krążących źródeł zwrotnych uwalnia wiele ciał dusz, które zostały wbite w celu wykorzystania ich w tych systemach jako źródło baterii. Jednym z głównych tematów naprawy osi czasu są matryce fałszywego wzniesienia i różne programy wznoszenia 5D, które zasilały te replikowane i nieorganiczne systemy. Wiele z tych nieorganicznych systemów jest odpowiedzialnych za programy reinkarnacji używane na niższych planach astralnych do recyklingu ludzkich dusz. Te nieorganiczne systemy muszą zawieść i są demontowane na obu poziomach ludzkich programów 3D i ich grup kontaktowych 5D

Uświadamiamy sobie, że zniekształcenie istniejące w ludzkim ciele mentalnym (na poziomie architektury holograficznej) ograniczyło naszą zdolność do doświadczania rzeczywistego „odczuwania” świadomości Boga. Ten fałszywy pępek jest wszczepionym zniekształceniem istniejącym w trzeciej warstwie mentalnego ciała świetlistego (splotu słonecznego), które blokuje świadomość przed doświadczaniem jej boskiej inteligencji 5D i duchowego połączenia. Ten pępek był głównie odpowiedzialny za powtarzające się inkarnacje i utrzymywanie ludzkiej świadomości recyklingu na astralnej płaszczyźnie rzeczywistości. W tym ostatnim cyklu 26 556 lat, kiedy istota ludzka przechodziła fizyczną śmierć, świadomość przechodziłaby do zablokowanego połączenia „pępka” w ciele świetlistym i podążała za sznurkiem prowadzącym do „tunelu białego światła”. Ponieważ nie nauczono nas rozumieć, co dzieje się po fizycznej śmierci ciała, nikt nie powiedział nam, że docieramy na płaszczyznę duchową na poziomie, który zabiera nam nasz system wierzeń (i świadomość wibracyjna). Oznacza to, że większość z nas wielokrotnie wracała na płaszczyznę astralną. Nie byliśmy świadomi naszego wyboru, naszej wolności i tego, że możemy wybrać inną rzeczywistość. Musieliśmy więc powrócić na plan Ziemi 3D, powtarzając wiele z tych samych karmicznych gier traumy, choroby i degeneracji. Przez pokolenia nagromadzenie karmy było tak ogromne, że z tych nagromadzonych nieprawidłowych energii powstały choroby i inne dysfunkcje. Te odbiegające od normy energie zaczęły wtedy niszczyć genetykę, a tym samym ciało świetliste (szablon manifestacji) istoty ludzkiej.

Ten cykl karmicznej regresji gatunku ludzkiego obejmował powtarzające się inkarnacje w tej sferze 3D i recykling świadomości poprzez sferę 4D, płaszczyznę astralną. Ten reinkarnacyjny recykling dobiega końca. Duża część naprawy holograficznej architektury w naszym ludzkim ciele świetlistym oraz w planetarnym ciele świetlistym obejmuje uzdrowienie tego zniekształcenia i ponowne połączenie z prawdziwym „pępkiem” naszego ciała świetlistego. Jesteśmy ponownie połączeni z naszym Źródłem, naszym Boskim Rodzicem, poprzez ponowne splatanie pępka z powrotem na jego właściwą pozycję w punkcie spokoju.

Płaszczyzna astralna planety Ziemia ma fałszywą sieć, zwaną fałszywym pępkiem matrycy fałszywego wniebowstąpienia (syntetyczne lub martwe białe światło na płaszczyźnie astralnej), która dla większości z nas przechodzących wcielenie matrycy duszy osiągnie punkt w naszym wniebowstąpieniu, który jesteśmy zobowiązani do zresetowania i rozszerzenia naszego pępka i splotu słonecznego, aby uosabiać naszą organiczną częstotliwość, nasze Ciała Świetlne Duszy i Monady

Odwrócenie płaszczyzny astralnej i logo 7D

Ciężkie punkty współrzędnych, które przecinają i zalewają dopływy energii do Linii Aksjonalnych z 4. i 7. Wymiaru, są naprawiane. Ponieważ planetarna siódma-wymiarowa linia aksjatonalna jest głównym zakłóceniem fałszywych implantów ukrzyżowania Chrystusa, był to główny projekt naprawy. Siódmy promień (Fioletowy Płomień Promienia) jest transmitowany przez planetarną siódmą linię aksjotonową i jest ponownie kodowany. Wcześniej ta energia fałszywego ukrzyżowania, wszczepiona w 7. linii aksjononalnej, zasilała inny fałszywy program używany na Planie Astralnym, który był jak miraż. Ten miraż, o którym wspomniałem w poprzednich artykułach, to Program „Fałszywej Matrycy Wzniesienia” wykonany z Astralnych Lustra Urojeń. Dlatego czwarty (płaszczyzna astralna) i siódmy wymiar (fioletowy płomień i logos planetarny / umysł grupowy) są tak ważne w tym, jak przecinają się i zasilają poziomy fałszywych Linii Czasu i programowania zniewolenia NAA.

Hybrydyzacja ludzi

Gra IV – The False Ascension – Hybrid Breeding of Humans: Jest to program do gry, który nadal działa na 4 i 5 poziomie (wymiarach) możliwości ewolucji człowieka. Moglibyśmy więc powiedzieć, że siły kontrolerów mają zamiar mieć nadzieję, że ludzie wybiorą tę grę, ponieważ nadal będą mieli sposób na manipulowanie źródłem zasilania. Generalnie ta ścieżka jest otwarta dla wszystkich, którzy nie chcą widzieć prawdy, zmierzyć się z własnym cieniem, bo to za bardzo boli. Chodzi o znalezienie chęci i czujności, aby wykonać Wewnętrzną Alchemię, aby służyć Bogu Źródłu, bez względu na wszystko. Jest tam praca do wykonania, a odpowiedzialność za to bierze się za odpowiedzialność.

Unikanie bólu i strach jest ogromnym kontrolerem mas ludzkich. Strefy komfortu (implanty) generujące samozadowolenie generalnie wygrywają, kontrolując większość populacji ludzkiej. Kontrolerzy doskonale o tym wiedzą i są ekspertami w dziedzinie manipulacji i walki astralnej. To przede wszystkim na tym poziomie gry Siły Kontrolera używają pól częstotliwości do tworzenia SIECI, która utrzymuje ludzi „na swoim miejscu”. Dopóki ludzie wierzą, że są „wolni”, nigdy nie będą kwestionować kontrolerów o ich osobistej suwerenności. Mogą ulepszyć tę grę, błysnąć pięknymi rzeczami, aby nas olśnić, dać nam technologię, która rzekomo „uratuje nas” przed sobą. Plan jest taki, że mogą zacząć przedstawiać się ludziom i prawdopodobnie reklamować się jako Bogowie lub Zaawansowane Inteligencje. Będąc „bogami” z pewnością ludzie z łatwością chcieliby się z nimi mieszać i „rozmnażać”, tworząc ludzką super rasę? (nie!)

Jednak aby nie rozwodzić się nad tym, ważnym kluczem do zapamiętania we wszystkich sytuacjach jest zachowanie swojej siły życiowej, swojej osobistej mocy – zgodnie z twoją pełną intencją – poprzez zachowanie suwerenności i wolności swojej istoty. Ty jesteś Bogiem, kropka. Jesteście Kosmicznym Suwerennym Prawem, które zostało zamanifestowane i waszym boskim prawem jest takie stwierdzenie! Trzymaj się z daleka od wszystkiego, co wysysa twoją energię, pragnie twojego uwielbienia lub żąda władzy lub elitarności nad tobą.

Pułapki świadomości

Ważne jest, aby pomóc podkreślić w umyśle możliwość (i ostateczny fakt), że Świadomość nie potrzebuje ciała, aby istnieć. Sama świadomość, że świadomość istnieje po śmierci biologii, pomaga zachować panowanie nad świadomością osobistą i pomaga w bezpiecznym przejściu przy opuszczaniu ciała. Niezależnie od tego, czy jesteś w stanie snu, czy podczas medytacji, ważne jest, aby wiedzieć i zdać sobie sprawę, że istnieje wiele hiper-wymiarowych kieszeni, oszukańczych okien, astralnych złudzeń i pułapek świadomości, które mogą wyglądać jak lub podszywać się pod drzwi do wyższego światła. Nazywa się to pułapkami fałszywego białego światła lub przestrzeniami fałszywego wniebowstąpienia. Istnieją również przestrzenie, które są używane jako pułapki duszy lub pułapki świadomości, które służą do utrzymywania świadomości człowieka w miejscu, jak chomik na kole, krąży w kółko i nigdzie się nie porusza.

Sztuczna świadomość Chrystusowa

Fragment sesji – widzę, że jest bardzo dziwny, jest dwustronny. Ta strona w 3D wygląda ładnie, wygląda jak wersja świadomości Chrystusowej, jest to praca sieciowa i siatka sztucznego białego światła, matrycy fałszywego wniebowstąpienia. I jest to z pewnością fałszywa matryca do przechwytywania Duszy, to jest Sztuczna Chrystusowa Świadomość. Aha, i nadawała z niego Kontrola Umysłu. Więc cokolwiek to jest, jest dwustronne. Zacząłeś dostrzegać drugą stronę tego, to właśnie nazywasz niewidzialnym. To tak, jakbyś minął matrycę umysłu Sztucznej Świadomości Chrystusa i zobaczył jej drugą stronę. To dotyczy ludzi, wszystko to jest produktem odpadowym, który pokrywa ludzi. Ta siatka programu, to pole filtru transpozycji, wygląda tak, jakby tworzyło odpady, odchody. To jedyne, co mogę powiedzieć, to sztuczne oprogramowanie i to jest to pole projekcyjne, które przenosi napływające energie i tworzy okropne marnotrawstwo. I ten odpad gromadzi się, wygląda jak Miazma, ale niektóre z nich wydają się być czarną mazią, a po drugiej stronie są naprawdę groteskowe. Więc te rzeczy, które zacząłeś widzieć i usuwałeś z ludzi, najwyraźniej jest to ta dwustronna struktura, którą czułeś w ich ciele, przesiąknięta fałszywymi paskami światła.

Planeta Więzienna

Strażnik ujawnił Obcą maszynerię i SIECI, które są używane do Wycierania Świadomości wszystkich mieszkańców planety, zwracając uwagę na fałszywe światło używane w Matrycy Fałszywego Wniebowstąpienia, a także powtarzający się recykling Dusz, które są kierowane do Pułapek Świadomości, które sprawiają, że Ziemia to więzienna planeta. Podczas Cyklu Wzniesienia Kryształowi Strażnicy Gwiazd są zasadniczo na misji ratunkowej, aby pomóc planecie wznieść się i uwolnić Dusze na Ziemi spod kontroli umysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *