TABLICA

DOBRE WIEŚCI

Mogą być przerwy w dostawach internetu dlatego, że stopień obciążenia tej technologii jest zbyt duży dla tego. Z tego powodu, że w rozmiarach kosmicznych ta technologia nie jest uznawana za zbyt niebezpieczną. Po drugie technologia ta jest przestarzała nawet u podstaw.


Tak samo technologia oparta o krzem jest już u wyczerpania. Zmiany są mikroskopijne dla wydajności, a duże zmiany mogą iść jedynie w miniaturyzacji i zwiększeniu potencjału za pomocą mocy. Jest ona już niekompatybilna z tym w jakim kierunku zmierza software.


Obie te technologie zostały opracowane po to, aby do pewnego momentu pewne siły mogły się przygotować. Na szczęście o tym co się dzieje wie coraz więcej osób i dostrzegają telewizję i internet, a czasami nawet telefony czy radio jako narzędzie do manipulacji.


Zatem ich planem było wprowadzenie systemu kontroli za pomocą 3 elementów: radia, SI i biotechnologii. Ten plan już upadł, ale wciąż nie poddają się oni w staraniach w tej wojnie. Oni są postrzegani przez siły światła za uzurpatorów.


Szantażują ich, że urządzą Nam „piekło” i sukcesywnie próbują to zrobić. Chcą wymusić na Siłach Światła, aby odstąpili od Ziemi, grożąc, że ją rozwalą. Wykorzystują zatem teraz wiele sztuczek, broniąc się przed Nimi.


Nie chciałbym być pesymistą, ale na to wygląda, że będziemy świadkami wielu nieciekawych informacji, po to, żeby wpędzić Nas w rozpacz z powodu niskich wibracji.


Niemniej jednak nie mają oni jednak żadnych szans na wygranie tej wojny, bo nawet Ziemia się sama w sobie oczyszcza i na dodatek przechodzi przez pasy fotonowe w kierunku rozbłysku.

Dodaj komentarz