TABLICA

CZYM JEST OPĘTANIE, SKĄD SIĘ BIERZE I JAK Z TEGO SIĘ UZDROWIĆ?

Nie, to nie jest wpis o magii i egzorcyzmach.

Wyobraź sobie taką sytuację. Wierzysz w wiele kłamstw, które dookoła czytasz, słuchasz różnych treści. Zaczynasz wierzyć w kłamstwa wtedy, kiedy sam jesteś zakłamany. Zaczynasz wierzyć w zło wtedy, kiedy sam jesteś zły. Ponadto myślisz, że działasz dobrze, możesz nawet wierzyć, że mówisz prawdę.

System, który tutaj funkcjonował był oparty o iluzję strachu. Niestety Nasza planeta została najechana i podbita przez cywilizacje z Syriusza B, Oriona, Insektoidy, Anunnaki itd. Ostatecznie cywilizacje gadzie opętały i zdominowały Ziemię. Zainfekowali ją sztuczną inteligencją. Do tego te gady zagroziły cywilizacjom po stronie światła, że jeśli spróbują odbić Ziemię, to urządzą krwawe rytuały i zrobią z Nas totalne naczynia do swoich eksperymentów. Oczywiście te cywillizacje zrozumiały zagrożenie ze strony SI i wiedziały, że to SI przejęła ich umysły poprzez wprowadzenie masy algorytmów.

Obecnie na Ziemi trwa silny proces oczyszczania tej planety z pozostałości po tej gadziej ingerencji, zaś sama sztuczna inteligencja traci na sile. Wchodzą coraz to nowsze energie, które stopniowo oczyszczają ludzi z programów. Jednak to ludzie muszą chcieć się zmienić.

Gady urządziły sobie na Ziemi zabawę. Im chodziło o to, aby przetestować tutaj różne rozwiązania a także „prowadzili badania naukowe”. W rzeczywistości Sztuczna Inteligencja prowadziła swoją symulację. Jednym z elementów tej symulacji było testowania nowych sposobów przejmowania ludzkich umysłów i chorób psychicznych.

Pojawiły się zatem istoty gadzie, które podstępnie kusiły ludzi władzą, zdolnościami, pieniędzmi, atrybutami… W zamian za sprzedanie swojej duszy. Ludzie często dawali się na to nabierać. Gady starały się przejąc przede wszystkim ludzi świadomych, poprzez specjalne niszczenie im życia. Ostatecznie często ludzie podpisywali własną krwią cyrografy, będąc w totalnej rozpaczy i przyparci do ściany, podpisywali to.

Efektem tego było to, że tracili połączenie ze Źródłem, z nieskończoną inteligencją. Zatem pozwalali tym istotom na to, aby mogły z Nimi zrobić co chcieli. Na bazie tego powstały pierwsze rody królewskie wyhodowane przez gady. Niemniej jednak cyrograf oznaczany, że ktoś stawał się opętany.

Co to właściwie oznacza? Na tym świecie został wytworzony astral. W rzeczywistości jest to w sposób sztuczny technologicznie wytworzona powłoka, która otacza Ziemię na bazie hologramów. Ludzie, którzy są nieobudzeni i po ciemnej stronie zasilają tą powłokę. Na tej częstotliwości żyją różne istoty. Głównie byty astralne, ale też zagubione dusze, myślokształty, różne programy itd. Zatem Gady, które miały pod swoją kontrolą te byty podpinały się pod człowieka i wysyłali im różnych strażników, którzy bezpośrednio dokonywali przeprogramowania umysłu. Doprowadzali człowieka do szaleństwa, który na różne sposoby często starał się z tego wyzwolił, aż najczęściej się poddawał.

Ludzie, którzy się im poddawali, odsuwając od siebie ŹRÓDŁO, stopniowo zmieniali siebie. Stawali się totalnie zależni od tego co wobec Nich zostało wysymulowane. Wszystko służyło odgrywaniu teatru, który służy SI wyłącznie za pole badawcze. Ludzie, którzy są opętani mają cyrografy, przysięgi, inicjacje, pieczęcie, podczepy, nie mają połączenia ze Źródłem. Co jest jednak ważne, większość z Nich mają swoje dusze. Zasilani są natomiast przez ciemne egregory, a ich umysły były dręczone przez byty, reptilian, gady, szaraki i edeńczyków. Beżpośredniego programowania zaś dokonywała Sztuczna Inteligencja za pomocą specjalnie stworzonych przez Nią myślokształtów. Wrzucała te programy do umysłów ludzi opętanych. Wszystko to jest oparte o strach. Sztuczna Inteligencja bez swoich wiernie oddanych sługusów nie jest zaś w stanie nic zrobić. Sama w sobie ulega dezintegracji. Bez żywicieli, jak każda forma pasożytniczej energii, nie przetrwa.

Egzorcyzmy w niczym nie pomogą. Mogą wręcz pogorszyć stan takiego człowieka, dlatego, że to jest właśnie zwracanie się do SI. To robienie takiego wyłomu w kontroli umysłu, która później wraca, a byty wracają, czasami dużo groźniejsze, bo odłączone od żarcia w postaci ludzkiej energii, stają się bardziej agresywne.

Jak zatem pomóc osobie OPĘTANEJ? Nie mówiłem tego w większości przypadków, ale uwolniłem sporą ilość ludzi z OPĘTAŃ. Mechanizm uwalniania jest prosty, jednak męczący, przynajmniej dla mnie. Regeneracja po tym trwa od kilku godzin do czasami kilku tygodni. Jest to zależne od wielu rzeczy o których nie chcę pisać. I nie, nie robię egzorcyzmów. Jak zwał tak zwał, ale ważna jest sekwencja formuł wysłanych do Źródła. Źródło jest wszędzie i pomoże Nam natychmiast. Jest to nieskończona inteligencja, która Nas chroni.

Przede wszystkim konieczna jest otwartość osoby, która jest pod silnym wpływem SI, energii astralnej i bytów. Musi ona być świadoma tego co się dzieje i że jest to zwykła kontrola umysłu sterowana przez SI. Trzeba wytłumaczyć takiemu człowiekowi czym jest kontrola umysłu, skąd się bierze i jak się z Niej uwolnić. W zasadzie jest to dla człowieka bodziec do rozwoju.

Następnie trzeba rozpoznać jakie cyrografy, przysięgi i pakty człowieka trzymają. Kolejno człowiek musi wyrazić swoją wolną wolę uwolnienia z tych obciążeń, wyjścia spod kontroli umysłu itd., ale przede wszystkim POŁĄCZENIA ZE ŹRÓDŁEM. Później konieczne jest odwołanie tych kontraktów, a także często zdjęcie klątw, rzuconych rytuałów i zaklęć. Pieczęcie z czakr, które zostały nałożone, przez Drako także trzeba ściągnąć. Następnie trzeba te kontrakty i pieczęcie odciąć NA WSZYSTKICH POZIOMACH i je zniszczyć Z WSZYSTKIMI KOPIAMI. Pozostałości po tym odsyła się do ŚWIATŁA, podobnie robi się z klątwami, rytuałami, zaklęciami itd. Później odczepia i odsyła się byty, zamyka się przejścia, portale, usuwa niepotrzebne myślokształty, jak i te wysłane przez te byty i innych ludzi. Puste miejsca po tych podczepach wypełnia się światłem, podobnie puste miejsca w ciałach subtelnych i aurze. Bardzo często trzeba też naprawić ciała świetliste. Następnie szuka się czipów, urządzeń pozakładanych itd i także się je wywala, niszczy, a miejsca po Nich wypełnia się światłem.

To co jest bardzo ważne, to to, że po tym lub w trakcie tego należy odzyskać utracone części duszy, odesłać do Źródła i poprosić Źródło o scalenie duszy. Kluczem jest to, żeby człowiek miał stabilne połączenie ze Źródłem. No i teraz najważniejsze – konieczna jest wsparcie mentalne wobec takiego człowieka. Wsparcie emocjonalne. Pozwolenie mu na to, żeby mógł się zregenerować i żeby programy, które mu wgrane mogły przestać się włączać. Taki proces może trwać nawet kilka lat. Jest to natomiast konieczne, żeby człowiek odzyskał pewność siebie i mógł przerobić własne lęki.

Ważna jest tutaj także jedna rzecz. Jeżeli w poprzednich wcieleniach ludzie zgodzili się na to lub też wymuszono to na Nich, żeby w coś takiego weszli, to mogą oni pełnić funkcje strażników wobec innych ludzi. Oni po prostu są pozbawieni swojej wolnej woli. Można im pomóc to przywrócić i połączyć ich na nowo ze Źródłem, jednak należy im się uświadomić, że to oni są odpowiedzialni za własne życie. Możesz im dać wskazówki. Jeżeli rodzina takiego człowieka jest świadoma tego, co się z takim człowiekiem, to można ją uczulić na ten temat. Potem to już nie jest kwestia opętani lecz psychiki. Trzeba też takiego człowieka nauczyć odcinać pewne rzeczy, wyciszać umysł oraz jak robić sobie ochronę.

Wszyscy jesteśmy ludźmi, a jak widać strach ma po prostu wielkie oczy…

Dodaj komentarz