JA PIERDOLĘ…

JA PIERDOLĘ…

Wiecie co to jest? Kto nie wyczuje smaku tego czegoś? Odpowiedzcie sobie sami.

Ludzie, miejmy trochę godności i przestańmy kupować wiele produktów, w których już to od dawna jest.

Mięso „wegańskie” prawdopodobnie W OGÓLE nie jest wegańskie. Mięso z robali, z inteligentnego pyłu?

Wiecie co to jest? To technologia. Nie wiadomo co to w środku zawiera (bo to prawdopodobnie technologia pozaziemska) i kto to produkuje. Wyhodowane w sposób sztuczny nic nie warte robale, które prawdopodobnie są wiele razy tańsze od normalnej mąki FIKCYJNIE, a to co jest pokazywane to czysta fikcja.

Oni mają to już opracowane i wyprodukowane od dawna, a jedynie czekają na odpowiedni moment w którym pozbawią ludzi majątków.

Przede wszystkim zobaczcie ograniczanie wolności ludzi w kwestii tego, że niedługo nie będzie można niczego produkować ze względu na różne sytuacje.

Mam wrażenie, że obecnie na Ziemi trwają przygotowania do „fałszywej inwazji obcych”, czyli wprowadzenia totalnej cenzury w połączeniu z totalną kontrolą zachowań ludzkości.

Mieliby oni uważać, że żyją w raju. Bardzo prawdopodobne jest to, że wielu ludzi może nieświadomie trafić do miejsca, które byłoby totalnie zniewolone.

Ogólnie może to być powiązane ze zmianami w strukturze władzy na świecie poprzez likwidację granic, własności prywatnej i przekazania władzy „Rządowi Światowemu” złożonego z instytucji, które zastąpiłyby stare, zupełnie nowe marionetki na sznurkach tych, którzy bawią się ludzkością i za wszelką cenę chcą utrzymać się przy władzy. Wskutek tego ludzie byliby mocno połączeni z technologią i Sztuczną Inteligencją. Tak naprawdę u władzy byliby totalni psychopaci, którzy bez skrupułów wdrożyliby „rozwiązania”, które doprowadziłyby ludzkość stopniowo w stan zniewolenia totalnego z użyciem technologii. Czipy, wgrywany system operacyjny poprzez który zdolności ludzkie zostałyby zdecydowanie zwiększone, różne opaski, okulary. Kontrolowanie pogody, środowiska, energii itd. Autonomiczne latające pojazdy powietrzne, z którymi komunikacja mogłaby się odbywać werbalnie oraz być może w myślach.

Chodzi o to, że ktoś nie chce, aby była prowadzona jakakolwiek dyskusja o kosmosie, o polityce, o żywności, o technologii czy medycynie. Nie chcą chyba żadnych dyskusji pomiędzy ludźmi, a że mają po prostu wykonać to, czego oni chcą. Chcą trzymać ludzi w totalnym zniewoleniu, dając im iluzję życia w raju. Na czym miałoby to polegać?

– totalna kontrola edukacji prowadząca do kompletnego zaprogramowania ludzi – kontrola poprzez

– totalna kontrola produkcji i przydziału żywności – totalnie syntetyczna żywność produkowana w „komunach”;

– promowanie New Age jako rozwiązania na ich problemy – czyli „fałszywe wzniesienie”;

– totalna nieprzerwana inwigilacja oraz kontrola zachowań ludzi – możliwość totalnej zabawy ludźmi – kontrola populacji poprzez bezpośrednie niekwestionowane manipulacje;

– itd.

Ludzie kurwa mają żreć to gówno???? JA PIERDOLĘ!

Mięso, pieczywo, nabiał z owadów robali???? Ludzie, obudźcie się, bo to jest „tuż tuż”. Wielu ludzi po prostu ucieknie z systemu, mają go gdzieś, rozumiejąc, że to totalna iluzja. TE ROBALE TO BIOTECHNOLOGIA. Wiecie z czego? Jak w szybki sposób mogą doprowadzić do tego, żeby „wyhodować” tyle larw???

Chodzi o to, aby zlikwidować pieniądz w jakiejkolwiek formie. Mam takie wrażenie, że sporo ludzi nie docenia wartości pieniądza. Dopóki gotówka jest w obrocie, dopóty jest szansa. Jeżeli dojdzie do przejścia na CBDC, to ludziom zostaną po prostu udostępnione kartki w formie „dochodu podstawowego”, co spowoduje jeszcze głębsze uzależnienie ludzi od systemu, czyli mają nie ruszać się z domów, a wszystko dostarczałyby im technologia. Edukacja w domu, kontrola życia ludzi za pomocą Social Mediów, praca zdalna, które byłyby totalną iluzją.

Typowy niewolnik NWO to ten, który nie dostrzega tego, że obecnie 90% żywności jest zmodyfikowanej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *