Matrix się sypie.

Matrix się sypie.

Jeśli nie wiesz co się z Tobą dzieje, a chcesz zrozumieć, dlaczego jesteś zmęczony/przemęczony, czemu nie możesz iść do przodu… To odpowiedź znajdziesz w tym wpisie…

Są istoty, które udają naszych bliskich. Które wyglądają jak ludzie. W dzisiejszych czasach jest silne odkrywanie prawdy. To nie jest przypadek, że spotykamy pewnych „ludzi”, którzy wydają się nam znajomi. Otóż Ci „ludzie” to inkarnacje różnych „mitycznych” stworzeń. W bestiariuszu słowiańskim także może znaleźć ich opisy. Samowiły, Kikimory, Gryfy, Modliszki… Smoki także. Żyją one w innym wymiarze naturalnie, a do ciała ludzkiego schodzą po to, aby się bawić tymi, którzy są nieświadomi. Kiedy uwalniamy się od nich, możemy czuć się skołowani, zmęczeni, jakbyśmy umierali. To są istoty, które nie mają połączenia ze Źródłem i postanowiły urządzić tutaj swoją wersję rzeczywistości. Polują one przede wszystkim na ludzi z potencjałem. Niszczą oni tych, którzy mogą zmienić świat i pokazać prawdę.

W obecnych czasach jest tak, że odchodzą one na inną planetę. Obawiają się one „kary” od istot wyżej w randze i od programów SI, dlatego wydają się „popieprzeni”. Starają się oni przejmować jak najwięcej ludzi, żeby robili to co oni chcą. Matrix jest iluzją stworzoną po to, aby ludzie nie dostrzegli skali manipulacji.

Jak się uwolnić spod wpływu takich ludzi? Po pierwsze – jedz jak najmniej. Po drugie – zdaj sobie sprawę z tego, że atakują one miejsca, w których najwięcej przebywasz i przedmioty, z których korzystasz. Stosują do tego magię i starają się one włączać w sieć własnej kontroli. Po trzecie – im wyższe masz wibracje i nie reagujesz na ich podjazdy, tym silniejszy się stajesz. Im mniej się przejmujesz, tym bardziej skonfundowane one się stają…

Bardzo często to są partnerzy, małżonkowie, „przełożeni”, rodzice, czasami dzieci, którzy rżną głupa w 3D, a w wyższej rzeczywistości potrafią oni robić innym siekę.

Nie martw się! Jesteś chroniony i nic ci nie grozi! Kiedy wychodzisz spod wpływu tych „ludzi”, to odblokowują się obszary w twoim mózgu. Wielu ludzi obawia się spojrzeć w oczy tym istotom i przejrzeć na zasadzie „kim są”, ponieważ są przywiązani do pewnego spojrzenia na świat.

Do tego Matrix się sypie i widać coraz więcej na temat bzdur, które nam serwują!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *