O tym jak głęboko większość ludzi jest w Matrixie…

O tym jak głęboko większość ludzi jest w Matrixie…

Czas jest iluzją. Możemy być w dowolnym punkcie czasu i możemy zmieniać wydarzenia w przeszłości i przyszłości. Wojna o Ziemię odbywała się w różnych punktach w czasie.

Wielu ludzi jest tak głęboko w matrixie, że ciężko jest im spojrzeć poza oczekiwania społeczne. Wszystko co widzą, to czubek własnego nosa i jedyna co potrafią, to patrzeć wyłącznie na własne ego. To około 90% społeczeństwa na świecie. Myślą, że są wolni, a tak naprawdę NIC nie rozumieją z otaczającego ich świata i się PODDAJĄ (stają się niewolnikami) i PRZEJMUJĄ się wszystkim (stają się biorobotyczni). W tym świecie ci którzy mają odwagę iść za głosem własnego serca to ci, którzy są warci sto razy więcej niż te bioroboty, bo ich moc jest nieskończona. Oni się nigdy nie poddadzą. Zawsze trzeba iść w przeciwną stronę niż większość ludzi, bo pójść za strumieniem, to jak wdepnąć w gówno.

Widzieć czwartą gęstość – czy wielu z was się zastanawiało „jak to jest?”. Odpowiem wam dzisiaj na to pytanie. To ciągła uważność, ciągły stan skupienia, ciągła obserwacja i odczytywanie intuicyjne tego co jest dookoła. Dlatego, że świat zewnętrzny to MY kreujemy. Świat zewnętrzny jest odbiciem tego co jest w nas. Jeśli ktoś się wzniósł i obudził, widzi prawdę…

Jeżeli ktoś się nie obudził, to nie jest w stanie dostrzec prawdy – zostaw go. Odejdź od tych ludzi. To jest ich droga. Ważniejsze jest dostrzeżenie tych ludzi, którzy naprawdę są w stanie zrozumieć ciebie. Ci, którzy nie rozumieją innych i mówią „to co opowiadasz nie jest w moim świecie” znaczy, że się nie obudzili do dostrzeżenia prawdy. Po prostu jest im dobrze w matrixie. Ci, którzy mają pokorę w sercu – to ci, którzy widzą prawdę.

Obecnie są potężne zmiany w czasoprzestrzeni. Wojna tam wciąż trwa. Ludzie to odczuwają. Programy atakują ludzi, dlatego, ze w momencie w którym ludzie się obudzą, nastąpi ujawnienie technologii. Nie znosi ten matrix ludzi, którzy budzą innych ludzi. Wejście w 5D to wejście w prawdziwą rzeczywistość, z perspektywy której 3D jest nonsensem. Dlatego tak ważne jest zrozumienie, że masa ludzi jest także atakowana psychotroniką. Żeby to wszystko poukładać w jedną całość, trzeba się nie bać tych, którzy jeszcze starają się nas podgryzać. Oni nie mają miłości w sercu, a jedynie chęć władzy. To właśnie teraz jest ten moment przejścia, na który niewielu ludzi jest gotowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *