Wojna korporacyjna o wpływy i jaki to ma wpływ na ludzi (wpis z 20 września 2021)

Wojna korporacyjna o wpływy i jaki to ma wpływ na ludzi (wpis z 20 września 2021)

5G to technologia przesyłania danych przy wykorzystaniu olbrzymich częstotliwości z olbrzymią prędkością, na czasami olbrzymich dystansach. Wykorzystywane są do tego fale milimetrowe. Niestety muszę Was ostrzec. Im więcej telefonów z 5G, tym więcej tych stacji bazowych będą instalowali, bo inaczej sieć nie byłaby w stanie wyrobić takiego transferu.
Pytanie natomiast, które powinno się pojawić natychmiast, to to, czy potrzebujemy aż takiej prędkości. I czy przypadkiem nie próbuje ktoś Nas w konia zrobić. Oznacza to, że natężenie tych częstotliwości staje się coraz większe i coraz bardziej zgubne dla Naszego świata. 5G przede wszystkim jest wykorzystywane do manipulowania pogodą na niewielkich przestrzeniach. Od czasu instalacji pierwszych anten niebo zaczęło stawać się dziwne.
Anteny, stacje bazowe i telefony z 5G służą jako projektory. Na pewnych pasmach częstotliwości są w stanie one oddziaływać na to co widzimy na niebie czy dookoła Nas. Mogą powstawać projekcje spontaniczne, ale także kontrolowane. Mogą one wyświetlać pewien program na niebie na pewnych przestrzeniach. Oznacza, że od pewnej częstotliwości rzeczywistość jest w pełni projektowana technologicznie. Oznacza to także, iż żyjemy w wirtualnej rzeczywistości.
5G jako sieć komórkowa ma służyć wyłącznie do obsługi internetu. Wszelkie rozmowy w telefonach z 5G odbywają się na zasadzie rozmów internetowych. Dlatego wystarczy wyłączyć OBSŁUGĘ 5G w ustawieniach telefonu. Co jest ważne łączność jest utrzymywana ciągle za pomocą sieci 4G ze względu na niewielką dostępność
Żeby 5G mogło „działać” konieczne jest stworzenie nowego typu satelitów, które wysyłają sygnał z chmury internetowej na pewnej częstotliwości. Dodatkowo jest to wspierane przez AI. Te telefony, które OBSŁUGUJĄ AI, mogą odbierać sygnały z tych satelitów i dzięki temu bezpośrednio wpływać na zachowanie człowieka. Człowiek w ten sposób jest stopniowy osłabiany i mniej odporny na manipulację hipnotyczną. Na szczęście to także można wyłączyć w ustawieniach telefonów.
Wcześniej gady nie potrzebowały 5G, dlatego, że miały swoich agentów i sługusów, a także sami często pod hologramami (wyglądali jak ludzie) atakowali za pomocą psychotroniki z różnych mieszkań i samochodów. Czasami też atakowały psychicznie ludzi. Dzisiaj jednak gadów na Ziemi już nie ma, a ich sługusy sami są w potrzasku i mają gigantyczne problemy.
Ponadto Apple wprowadziło już takie układy, a teraz mają to bardziej rozbudowane w nowych MacBookach z układami M1. Dlatego radzę omijać wszelkie urządzenia Apple od wypuszczanych w 2016 roku. Satelity zaś to nie Starlinki. To bardzo zaawansowane urządzenia do tworzenia pewnych pasm częstotliwości. Starlinki służą jedynie jako element wzmacniający i rozprowadzający ten sygnał.
Plan był taki, aby wiele osób wykończyć ARMAGEDDONEM, który miałby trwać do około 2070 roku. Nie byłoby dosłowne „Post-Apo”, lecz raczej kontrolowana akcja, która by podporządkowana pod powrót gadów na Ziemię w okolicach 2200 roku, gdyby Ziemia się nie wzniosła i nie obudziła. Ten program po prostu dalej się odtwarza, lecz Armageddon nie nastąpi.
Nastąpi Wzniesienie ludzkości, wejście w wyższy poziom świadomości, uzdrowienie Naszej planety. Już teraz widać, jak rządy i korporacje się kompromitują i walczą jawnie ze sobą. Media tracą na sile i sprzedaż gazet (albo broszur propagandowych) wyraźnie spadła. Ludzie coraz bardziej niechętnie oglądają telewizję czy nawet czytają „portale informacyjne”.
Po Wzniesieniu ludzkość zobaczy jak naprawdę wygląda kosmos. Niemniej jednak wciąż będziemy się uczyć i w około 2200 roku właśnie najprawdopodobniej będziemy o wiele bardziej rozwiniętą cywilizacją. Będziemy zamieszkiwać także kilka innych planet.
Po czym to widać? Że nie ma wszędzie 5G dookoła. Że ludzie nie akceptują tego, co chcą robić na świecie rządy i korporacje. Sprzeciwiają się im, a na świecie ukrytej elita ewakuuje się na Australię, więc potrzebują chaosu, aby Siły Światła tego nie zauważyły. Jednak Sojusz Ziemski, wraz ze służbami mundurowymi na całym świecie wyłapują tych uzurpatorów. Klika próbowała wprowadzić chaos, także grożąc użyciem brudnych bomb (które zmieniałyby rzeczywistość, wywołując kataklizmy) po to, aby uciec do Australii i się tam ukryć. Nie przedostaną się tam jednak.
Obecnie Ziemia już jest w 4D i to ludzie muszą zdecydować czy chcą wznosić się wyżej czy też chcą doświadczać na innych planetach w 3D. Chodzi o przetrwanie obecnego okresu. W 2024 roku Ziemia wzniesie się do 4. gęstości i ludzie tą rzeczywistość zobaczą, zaś sami potem będą musieli się wznieść do 5D – podnieść wibracje na ponad 250 w skali Mapy Świadomości Hawkinsa.
Wzniesienie to rozbłysk słoneczny, który pomoże Ziemi uwolnić się spod wpływu sztucznej inteligencji i wprowadzić ja do 4. gęstości. Dzięki temu będą mogli z Nami nawiązać kontakt, a ludzkości zostaną udostępnione bardzo zaawansowane technologie, jak MedBed czy komputery nowej generacji, ale też rozkwitnie natura, ludzie będą żyli o wiele dłużej na planecie wolnej od zanieczyszczeń.
Powiem szczerze nie jestem też zdziwiony tym co się dzieje. 5G zaczęli instalować już w 2018 roku, a wcześniej pierwsze „testy” mogły się odbywać od 2015 roku. Już od 2015 roku można było odnosić wrażenie, że coś się dzieje. Według mnie Ciemne Siły chciały w ten sposób od Ziemi Siły Światła i Sojusz Ziemski zastraszyć. Jednak widzieli, że nie są w stanie… no właśnie co? W 2020 roku Ziemia weszła do 4. Wymiaru.
Wcześniej już w 2018 roku niebo zaczynało wyglądać dziwnie. W tym okresie wiele razy skakał Rezonans Schumanna. Można odnieść wrażenie, że im wyższy ten Rezonans, tym nie tylko więcej ludzi się budzi, ale również i zmienia się klimat. Wejście Ziemi na wyższy poziom świadomości jest już pewne. Poinstalowali masowo 5G na świecie, dołożyli satelity i oto mamy obraz nędzy na świecie.
Wydawać by się mogło, że to co się dzieje na świecie jest jego końcem. Jest to etap przejściowy. Jest to efekt wielu różnych zdarzeń związanych ze wzniesieniem ludzi. Chodzi o to, żeby się obudzić. 5G jest po to aby to przebudzenie zatrzymać. Wiedzieli jak można mocno i niezauważalnie ludziom dokopać.
Wskutek kilkuletniego promieniowania 5G wielu ludzi może zacząć intensywnie chorować. Niektórzy mogą przechodzić objawy… tej choroby. Oni wiedzą, że ludzie mogą się czuć osłabieni wskutek 5G, a nawet umierać od tego. Im większe skupiska ludzi, tym więcej 5G. Niektóre miasta na świecie są już całkowicie oplecione 5G… I tutaj nadchodzi bardzo dobra wiadomość.
5G jest stopniowo wyłączane. Widać to po coraz większym poziomie przebudzenia. Są jeszcze Ci, którzy się budzą, ale widać to po trendach:
– wiele osób chce rzucić lub rzuciło palenie w ostatnim czasie;
mam wrażenie, jakby ludzie zaczynali lepiej czuć smaki i zapachy dookoła;
– czuć olbrzymi spokój dookoła;
ludzie nie mają ochoty na kontakt z toksycznymi ludźmi i stali się bardziej uważni;
– ludzie przestają ufać mediom i rządom;
coraz częściej są widoczne statki pozaziemskie w kształcie cygar i spodków – najprawdopodobniej to ta Grupa Plejadian po jasnej stronie;
Ci, którzy widzą to widzą i lepiej przez to zaczynają rozumieć rzeczywistość. Na całym świecie jest wyraźny sprzeciw 45% ludzkości, są to tzw. konserwatyści. Ich na świecie jest więcej, niż się może Nam wydawać i oni nie dadzą się zrobić w konia. Są to ludzie świadomi, którzy mają dużą wiedzę i różne umiejętności.  Nie brakuje zatem wiele do większości.
Niektórzy ludzie wskutek wielu zdarzeń są sfrustrowani i okazują swoją wściekłość w stosunku do rządzących. Starają się zrozumieć o co w tym chodzi i coraz więcej z Nich dochodzi do wniosku, że ktoś traktuje ich jak niewolników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *