Uncategorized

WARSZTATY ODŁĄCZANIA SIĘ OD MATRIXA

Przedstawiam… warsztaty odłączania się od Matrixa!

Przez swoje doświadczenia, analizę, pracę i obserwacje doszedłem do punktu w którym łatwiej jest zrozumieć na czym polega ta rzeczywistość.

Przedstawiam autorskie warsztaty, które obejmą bardzo wiele punktów rozwoju duchowego, osobistego, a także jak wznosić siebie.

Głównym założoniem tych warsztatów jest osobiste wypracowanie przez jednostkę mechanizmów pozwalających się odłączyć od życia w Matrixie i jak się w tej rzeczywistrości poruszać.

Prawda na tych warsztatach będzie przedstawiona w sposób bezpośredni. Jeśli jesteś gotowy na to, żeby siebie odnaleźć, żeby zrozumieć swoją wielowymiarowość, to te warsztaty są jak najbardziej dla Ciebie.

Nie ma żadnego lania wody. To nie są warsztaty dla ludzi, którzy „po prostu chcą się czegoś dowiedzieć”. To są warsztaty dla tych, którzy głęboko już zrozumieli wiele mechanizmów i szukają połączenia dla wszystklch swoich doświadczeń.

Na warsztatach zostaną przedstawione techniki kontroli umysłu, które są stosowane na ludziach i jak się od kontroli umysłu uwolnić tak, żeby poczuć szczęście, wolność i miłość.

Warsztaty są online, a ich termin to 29-30 sierpnia.

Informacje w sprawie zapisów: info@jakublawniczak.com

Pozdrawiam wszystkich ciepło 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *